logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Ketçap

Ketçap

24 adet ürün listelenmektedir.

Ketçap
24 adet ürün listelenmektedir.
Ketçap
24 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Domates kullanılarak üretilen ketçap çeşitlerini kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Bazı atıştırmalık çeşitleri ile birlikte kullanılan ketçap, yiyeceklerin tadını değiştirebilecek kadar baskın bir aromaya sahip. Makarna ya da pizza gibi yiyeceklere eklendiğinde son derece yoğun bir domates tadının ortaya çıkmasını sağlayan acılı ketçap ve acısız ketçap olmak üzere iki farklı tat sunuyor.

Bizim Mutfak, Komili ve Besler markalarının ürün çeşitlerinden oluşan ketçap kategorisinde yer alan ürünler pratik bir ambalaja sahip. Açılıp kapanabilen kapak ve esnek plastik ambalaj sayesinde kolaylıkla atıştırmalık çeşitlerine ekleyebilirsiniz. Kategori içerisinde ketçap ve mayonezden oluşan ikili paket formunda ürünler de yer alıyor. Tercihinizi hazır paketlerden yana kullandığınızda 420 gr 365 gr ya da 650 gr 750 gr şeklinde iki farklı seçenek karşınıza çıkacak.

Kısa sürede aromasını kaybetmemesi için düşük gramajda ürün seçimi yapabilirsiniz. Kategori içerisinde işletmeler için üretilmiş olan 1 kilogramlık ketçap seçenekleri de yer alıyor. Oda ısısında ya da buzdolabında muhafaza etmeniz gereken ketçabın çocukların kısa sürede müptelası olabildiği bir sos çeşidi olduğunu bilmenizi isteriz.