logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Karali Premium Adaçayı 20'li

Karali Premium Adaçayı 20'li


Adet Fiyatı : 14,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 179,40 TL
Birim Fiyat: 14,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karali Premium Adaçayı 20'li

Karali Premium Adaçayı 20Li

Rahatlamak ve gevşemek için eşsiz bir fırsat sunan adaçayı bitkisinden hazırlanan bir bitki çayı olan adaçayı, Karali Premium Adaçayı ile eşsiz bir lezzete kavuşarak tüketicisini memnun ediyor.

Karali Premium Adaçayı 20Li ürünü, adaçayı bitkisinin özenle seçilmiş kısımlarının harmanlanması ile üretiliyor. Özenle ambalajlanarak ilk günkü kokusunu, aromasını ve ideal tadını koruması hedeflenen Karali Premium Adaçayı 20Li ürünü, pratik kullanımı ile sıkça tercih ediliyor.

Adaçayı tüketimine rahat içim getiren Karali Premium Adaçayı 20Li ürününü hazırlamanız için ihtiyacınız olan iki şey var: sıcak su ve kupa. Gerisi, adaçayınızı demlenmeye bırakıp birkaç dakika sonra da keyfini sürmek.

Karali Premium Adaçayı 20Li ürünü, bitki çayı sevenlerin takdirini kazanan, kokusu ile kendine hayran bırakan, doğallığı ile de güvenle tercih edilen bir ürün. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için birebir olan Karali Premium Adaçayı 20Li ürünü ile kendinizi daha iyi hissedin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.