logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Karali Kral Rize Çay 1 kg

Karali Kral Rize Çay 1 kg


Adet Fiyatı : 29,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 359,38 TL
Birim Fiyat: 29,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Karali Kral Rize Çay 1 kg

Karali Kral Rize Çay 1 KG

Siyah çay tüketmeyi seviyorsanız Karali Kral Rize Çay sizler için ideal bir tercih olacaktır. Özel olarak üretilmekte olan gerçek Rize çayı paketleri içerisinde 1 kilogramlık çay bulunmaktadır. Ekonomik bir paket olarak Karali Kral Rize Çay paketleri ile uzun süre boyunca çay ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Çay saatlerinizi daha keyifli bir hale getirebileceğiniz Karali Kral Rize çaylarınızı ortalama olarak 6 ile 9 dakika demledikten sonra servis edebilir veya kendiniz içebilirsiniz. Evinizde ve işyerlerinizde muhafaza edebileceğiniz bu ürün çay kategorimizde sizlere sunulmaktadır.

Bizim Toptan internet mağazasının avantajlı dünyasından yararlanarak siparişlerinizi verebilir ve Karali Kral Rize Çay’ınızın adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.