logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Karali Geleneksel Filiz Çayı 1 kg

Karali Geleneksel Filiz Çayı 1 kg


Adet Fiyatı : 31,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 383,36 TL
Birim Fiyat: 31,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Karali Geleneksel Filiz Çayı 1 kg

Karali Geleneksel Filiz Çayı 1 Kg

Türk kültürü denildiği zaman akla ilk olarak çay geliyor. Bu geleneksel içeceğe en yüksek kalite üzerinden erişim sağlamak isteyen kişiler için Karali markası oldukça doru bir seçim olacak. Sizin için en kaliteli çay yapraklarını hasat eden bu marka içime hazır şekilde paketliyor. Paketleme aşamasından toplanma sürecine kadar lezzetten tek bir unsur dahi eksiltilmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmış durumdadır!

Karali Geleneksel Filiz Çayı 1 Kg şeklinde en uygu fiyatlar ile Bizim Toptan üzerinden satışa sunulmuştur. Dileyen kişiler için daha küçük paketler aracılığı ile satın alması için farklı miktarlar da mevcuttur. Hatta zaman konusunda sıkıntısı olan kişiler için sallama versiyonu dahi mevcuttur.

Bizim Toptan bu kaliteli çay markasına ve lezzet şölenine internet üzerinden sorunsuz bir biçimde erişim sağlamanızı mümkün kılar. Filiz çaya en uygun fiyatlar ile erişim sağlarken bu ürünün evinize kadar kargolanmasını sağlayan Bizim Toptan hızı ve güvenilirliği ile hayranlık uyandırıyor. Hem toptan hem de perakende satış için en uygun seçim!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.