logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 g

Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 g


Adet Fiyatı : 89,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1078,80 TL
Birim Fiyat: 89,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 g

Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 Gr

Filtre kahve denildiği zaman akla gelen ilk marka Jacobs oluyor. Markanın kalitesi ve güvenilirliğinin yanı sıra verdiği lezzet de eşsiz! Fakat son dönemlerde fiyatlarda artış olduğu aşikar. Bizim Toptan ile satın alımınızı yaparak indirimli fiyatlar ile alışverişinizi tamamlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu şekilde piyasanın en lezzetli kahvesine en uygun fiyatlar üzerinden erişim sağlanması mümkün hale getirilmiştir!

Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 Gr şeklinde satışa sunulmuş olsa da dileyen kişiler için tek kullanımlık paketleri de mevcut. Hangisi sizin ihtiyacınızı daha net bir biçimde karşılayacak ise onu seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Hem toptan hem de perakende satış konusunda Bizim Toptan elde edebileceğiniz en uygun fiyatlı skalayı sunuyor.

Güne dinç ve güzel bir başlangıç yapmak adına kahvenizi tadarken uygun fiyatların da tadını çıkarabilirsiniz. Jacobs sayesinde en stresli anları atlatmak ya da gerginlik ile başa çıkmak artık daha kolay! Satın alımınızı tamamlayın, kahveniz kapınıza gönderilsin ve lezzetin tadına varın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.