logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm İpek Kuru ve Yıpranmış Saçlar Şampuan 600 ml

İpek Kuru ve Yıpranmış Saçlar Şampuan 600 ml

3 Adet üzeri 9,99 TL

Adet Fiyatı : 10,42 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 119,83 TL
Birim Fiyat: 9,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Kuru ve Yıpranmış Saçlar Şampuan 600 ml

İpek Kuru ve Yıpranmış Saçlar Şampuan

İpek kuru ve yıpranmış saçlar şampuan ürünü sitemizden toptan alınabilmektedir. Birim fiyatları oldukça uygundur. Ekonomik satın alma olanağı sunan Bizim Toptan market mağazamızda kuru ve yıpranmış saçlar için şampuan ürünleri yer almaktadır. İpek markası altında satışa çıkartılan ürün bunlar arasındadır.

Kuru ve yıpranmış saçlar, ekstra bakım isteyen saçlardır. Yıpranan saçın kaybettiği elastikliği ve nemi geri kazanması için bazı ürünler ile desteklenmesi gerekmektedir. Kuru ve yıpranmış saçlar için en uygun ürünler arasında besleyici yağlar içeren şampuanlar bulunmaktadır.

Yoğun yağ haznesi ile bu ürün yıpranmış saçlar için özel formülle üretilmektedir. İçinde doğal ve saf ipek özü bulunmaktadır. Bu besin saçlar için canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Saçlarınız hem iyi biçimde temizlenirken hem de yıpranmışlığından arınmaya başlar.

kutu içinde satılan şampuan için online sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra ürün teslimata hazır hale gelecektir. Kargo hizmetimiz hızlıdır ve Türkiye’nin her yerindeki siparişlere zamanında teslimat yapılır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.