logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm İpana Kalsident Klasik Tat Diş Macunu 50 ml

İpana Kalsident Klasik Tat Diş Macunu 50 ml

3 Adet üzeri 7,57 TL

Adet Fiyatı : 7,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 181,59 TL
Birim Fiyat: 7,57 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpana Kalsident Klasik Tat Diş Macunu 50 ml

İpana Kalsident Klasik Tat

Diş sağlığı oldukça önemlidir. İpana kalsident klasik tat l’lik ambalajında, çürüklere karşı etkili bir üründür. Düzenli kullanım sonrasında, dişlerde çürükleri önlediği gibi, dişlerin daha sağlıklı ve güçlü şekilde kalmasını da sağlamaktadır. Dişlerdeki plaklara savaş açan ürün, diş yüzeyindeki lekeleri yok ederek, dişlere beyazlık kazandırmaktadır.

Farklı birçok ürüne sahip İpana, dişleri beyazlatırken, diş hassasiyetine de önem vererek, dişleri ve dişetlerini koruma altına almaktadır. Dişlerinde daha fazla beyazlık isteyen kişiler, klasik tadının yanında nane aromalı çeşidini tercih edebilir. Nane aromalı tadıyla da ağızlarda biraz daha ferahlık hissedilmektedir.

Sadece yetişkinlerin değil, çocukların da rahatlıkla kullanabileceği ürün, yapısındaki florür etkisiyle, ağızda hem ferahlık hem de hoş bir tat bırakmaktadır. Dişlerinde hassasiyet olan kişilerin, rahatlıkla kullanabileceği ürün, diş minelerinde oluşan problemlere karşı da oldukça etkilidir.

Daha güzel gülüşlere sahip olmak, diş hassasiyetinden korunmak ve dişlerinizdeki plakları daha iyi temizlemek için, www.bizimtoptan.com.tr’den vereceğiniz bu ürünü, her zaman gönül rahatlığı ile kullanabilir, çocuklarınızın da kullanmasını sağlayarak, daha güzel ve beyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.