logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim Yoğurt Homojenize 750 g

İçim Yoğurt Homojenize 750 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim Yoğurt Homojenize

Yüksek besin değeri, proteinler, yağ, vitaminler ve mineraller dahil sağlıklı beslenmeye bir çok katkıda bulunan İçim Yoğurt Homojenize , yemeklerle tüketebileceğiniz lezzetli bir seçimdir. 

İçim, farklı tüketici tercihlerini karşılamak için Tam Yağlı, Yarım Yağlı, Süzme, Meyveli gibi birçok çeşit yoğurt sunmaktadır. İçim, homojenize yoğurt kategorisinde önemli bir yere sahip olan ev yapımı yoğurdu Türk tüketicisine ilk getiren şirketlerden biridir.

İçim Yoğurt, diğer tüm ürünlerde olduğu gibi organik olarak üretilir, küçük, sürdürülebilir çiftliklerde yetiştirilen mera otlu ineklerden taze, temiz, sertifikalı organik süt ile başlayan yolculuklar, sofralara gelene kadar devam eder.

Her yemeğin yanında afiyetle yiyeceğiniz İçim Yoğurt, özel ambalajı sayesinde son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve lezzetini korur. Dolmalar, makarnalar, cacıklar ve özel soslar için oldukça lezzetli bir besin kaynağıdır.

Türk damak tadı için özel formülü ile üretilen İçim Yoğurt, çocukların kemik gelişiminde de önemli rol oynar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.