logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm İçim Yarım Yağlı Uht Süt 4x1 L

İçim Yarım Yağlı Uht Süt 4x1 L


Adet Fiyatı : 62,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 188,70 TL
Birim Fiyat: 62,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Yarım Yağlı Uht Süt 4x1 L

İçim Süt Uht Y.Yağlı M.P.

İçim Süt Uht Y.Yağlı M.P. günlük süt ihtiyacımızı karşılama noktasında bize gereken besin takviyesini sunuyor. Her gün bir bardak tüketilmesi özellikle çocuklar için elzem olan günlük süt ihtiyacınızı İçim Süt’ten yana kullanarak kalitenin keyfini çıkarın.

İçim Süt Yarım Yağlı, içeriğinde bulunan besin maddeleri sayesinde günlük olarak almamız gereken protein ve minerali tek bir bardak ile bize sunar. Daha pek çok kullanım alanı olan İçim Süt Yarım Yağlı’yı, tatlı yaparken, bazı yemeklerde, mezelerde, soslarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İçim Süt ile evlerinizde özel olarak yoğurt, peynir, çökelek, ayran gibi pek çok süt ürününü kendiniz yapabilirsiniz. Çocuk olsun genç ya da yaşlı olsun günlük almamız gereken kalsiyumu tükettiğimiz bazı gıdalar aracılıyla ediniriz.

Bu noktada İçim Süt Yarım Yağlı, içerdiği kalsiyum, mineraller ve vitaminler sayesinde tek bir bardak ile gereksinim duyduğumuz bu ihtiyacı en doğal ve pratik yoldan bize sunar. Yoksa siz hala İçim Süt denemediniz mi?

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.