logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim Üçgen Yağlı Eritme Peynir 100 g

İçim Üçgen Yağlı Eritme Peynir 100 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim Üçgen Yağ. Eritme Peynir

İçim Üçgen Yağ. Eritme Peynir . kahvaltı sofralarının vazgeçilmezidir. Krem peynire benzer bir yapıda olması sebebiyle, farklı dilimlenmiş şekliyle özel bir üretimdir. Sabahları kahvaltı yapamayanların, işyerlerinde veya dışarıda bir yerde kahvaltı yaparken tercih ettikleri bir seçenektir.

İçerisindeki sekiz dilimle birlikte üçgen şeklindeki peynir yalnızca kahvaltıların değil günün her saatinde tüketebileceğiniz bir yiyecektir. Tostlarınızla ve sandviçleriniz de oldukça güzel bir tat verecektir. Pikniklerde, işyerlerinde, evlerde ve birçok alanda tüketebilirsiniz. Uygun yapısı ile birlikte aynı zamanda dilimlerin küçük olması ile de tazeliğini korumaktadır. Sabah işe gidenlerin bir simit ve birlikte İçim üçgen yağlı eritme peyniri de yanına alarak güzel bir çay eşliğinde kahvaltı yapabilirler.

Çocukların ve gençlerin tercihi olan İçim üçgen yağlı eritme peyniri tost içerisinde çabuk dağılmasıyla, muhteşem bir tat vermektedir. Lezzetli bir kahvaltı keyfi yaşamak isteyenlerin, sofralarında yerini alan peynir, peynir sevmeyenlerin de yeni tercihi olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.