logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim Tereyağ Pastorize Kahvaltılık 500 g

İçim Tereyağ Pastorize Kahvaltılık 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim Tereyağ Pastorize Kahvaltılık

İçim Tereyağ Pastorize Kahvaltılık sayesinde kahvaltınıza lezzet katabilirisiniz. En doğal sütler ile hazırlanmış olan bu tereyağı şuana kadar tattığınız tüm yağlardan farklı olacak! Hem kahvaltılarda hem de yemeklerde muhteşem rayihası ile sizi ve konuklarınızı büyüleyecek! 

Tereyağ üretim aşamalarında muhteşem bir lezzet oluşturulmuştur. Bu noktada doğal alanlarında büyüyen ve süt veren ineklerin doğal sütleri ile en nitelikli adımlardan geçirilerek gerekli olan tereyağ üretim adımları şekillendirilmiştir. 

Tereyağın satışa sunulmasının hemen öncesinde sağlık koşullarına uygunluk bağlamında büyük bir öneme sahip olduğunun ayrıca dile getirilmesi gerekmektedir. Paketlemeden içerik bilgisine kadar her aşamada sorunsuz bir sistem benimsenmiştir. 

İçin yerli üretim konusunda da çok hassas biri duruş sergilemektedir. Şuana kadar tattığınız en keyifli tereyağını tadarken aynı zamanda yerli üretimin de tadını çıkarabilirsiniz. Süt ve süt ürünleri konusunda İçim hassas üretim ağı ile memnun ediyor!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.