logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim Tereyağ Pastorize Kahvaltılık 1 kg

İçim Tereyağ Pastorize Kahvaltılık 1 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim Tereyağı Pastörize Kahvaltılık

Tereyağı, çok çeşitli yemeklerde hayati bir temel lezzettir. Tereyağı pişmiş ürünlere nem, soslara kıvam verir ve çok çeşitli buğulanmış sebzeleri zenginleştirir. Birçok profesyonel fırıncı, hamur işlerine sağladığı zenginlik nedeniyle İçim Tereyağı Pastörize Kahvaltılık tercih etmektedir.

Bu inanılmaz kıvamlı tereyağı, yeşilliklerde otlayan ineklerden elde edilen süt ile yapılmaktadır. Bu şanslı inekler, günlerini her zaman en lezzetli yeşillikleri dolaşarak geçirirler. Sütleri, açık sarı renkte ve ultra kremsi bir dokuya sahip olduğu için taze, temiz bir tereyağı üretilir. 

İçim tereyağını kahvaltılar için hamur işlerinde, pilavlarda ve dilediğiniz her yemekte güvenle kullanabilirsiniz. Tuzlu ve Tuzsuz seçenekleri ile her damak zevkine uygun olarak üretilen İçim Tereyağı, sofralarda sizlerle buluşmaya ve lezzet katmaya çoktan hazır.

İçim Pastörize Tereyağını 6 ay dondurarak saklayabilir, kullanacağınız kadarını keserek içinden alabilir ya da son kullanma tarihine kadar buzdolabınızda güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.