logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim Süt Şişe 1 l
  • resm İçim Süt Şişe 1 l

İçim Süt Şişe 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim Süt Şişe 1 Lt

Sağlığınıza önem veriyoruz, bu yüzden özenle üretilmiş, güvenle tüketimi açısından cam şişede saklanan İçim Süt Şişe 1 Lt lezzetini şişesinde gizleyen içmeye doyamayacağınız bir kalsiyum kaynağıdır. Bilinen ve güvenilen çiftlik ineklerinin sütünden üretilmiş İçim Şişe Süt kaliteden ödün vermeden, sağıldıktan hemen sonra güvenle sizlerle buluşturulur.

Çocukların gelişimi için önemli bilinen, Kalsiyum ve Protein oranı yüksek İçim Şişe Süt, dilediğiniz her an tüketime hazırdır. İçeriğinde renklendirici madde ve GDO barındırmayan İçim Şişe Sütü aileniz ile birlikte güvenle kullanabilirsiniz.

İçim Şişe Süt, içeriğindeki %3 yağ oranı ile özenle pastörize edilmiş sağlıklı cam şişe seçeneği dilediğiniz zaman kullanıma hazırdır. Türk gıda kodeksine uygun biçimde %100 organik olarak üretilmiştir.

 İçim Şişe Süt, son kullanma tarihine kadar açılmadan güvenle saklanabilir, açıldıktan sonra ise buzdolabında soğuk bir şekilde muhafaza edilmesi ve 2 gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.