logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim Meyveli İçecek Vişne 27'li 200 ml

İçim Meyveli İçecek Vişne 27'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim Meyveli İçecek Vişne 200 ML ( 27 Adet)

Sıcak yaz günlerinde içinizi serinletecek, dalından koparılmış taptaze meyvelerden oluşan İçim Meyveli İçecek Vişne 200 ML 27 Adet meyve suyundan oluşan yeni aile boyu seçeneği ile dolaplarınızda ki yerini almaya hazır.

Çocukların beslenmesine yardımcı İçim Vişneli Meyve Suyu ile annelerin içi artık çok daha rahat. Katkı maddesi ve renklendirici içermeyen İçim Vişneli Meyve Suyunu çocuklarınıza güvenle verebilirsiniz.

%100 doğal meyvelerden oluşan, yenilenmiş ambalajı ile sağlığınızı düşünen İçim Vişneli Meyve Suyunu yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Bir yandan besin takviyesi yapıp, bir yandan da içinizi serinletecek, katkı maddesi içermeyen İçim Vişneli Meyve Suyunu aile boyu güvenle tüketebilirsiniz.

El değmeden güvenle üretilmiş, ambalajlanmış, yeni lezzeti ve 27 adet seçeneği ile kendiliğinden bir vitamin deposu olan İçim Vişneli Meyve Suyunu, kahvaltılarda, spordan sonra, okulda veya canınız istediği her an sağlıkla tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.