logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim Meyveli İçecek Kayısı 27'li 200 ml

İçim Meyveli İçecek Kayısı 27'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim Meyveli İçecek Kayısı 200 ML

Mevsimlik kayısı meyvelerinin özenle toplanması ve İçim kalitesi ile hazırlanması ile sofralarınıza kadar gelen İçim kayısı aromalı içecekleri sofralarınızdan eksik etmeyeceksiniz. Sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan kayısı meyvesinin en güzel halini İçim meyveli içecek kayısı sularında bulabilirsiniz.

Yaz aylarında serinlik sağlayan ve sofralarda mutlaka bulunması gereken İçim kayısı içeceğini, gün içerisinde ve kahvaltılarda da güvenle tüketebilirsiniz. İçim kayısı içeceğini serin yerde muhafaza etmelisiniz. Günde bir bardak içeceğiniz İçim kayısı içeceği ile gün boyu zinde kalacaksınız.

Meyve suyu kategorisinde 200 Ml koliler halinde satışa sunulan İçim kayısı içeceğini uygun fiyatlar eşliğinde Bizim Toptan internet mağazasından sipariş edebilir ve kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.