logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim Labne 200 g

İçim Labne 200 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim Labne Krema Peynir

İçim labne peyniri sürülebilir kıvamı ve enfes tadıyla kahvaltıların baş tacıdır. Simitlerle harika ikili olur. Ekmek, simitle yenebildiği gibi tatlılarda da kullanılan içim labne peyniri eşsiz bir tada sahiptir. Cheesecake, tiramisu, kurabiye, pasta gibi tatlılarda kullanılmaktadır. 

Pasta keki yapımında da kullanılır. Peynir yemeyen çocukların bile severek yediği peynir içim labne peyniri yüksek besin değerlerine sahiptir. Çok sağlıklı ve besleyicidir. Tuzsuz yapısı ile normal peynirlerden ayrılır. Çok hafif bir peynirdir. 

Kızarmış ekmeklerin üstüne sürebilir ve reçelle tatlandırabilirsiniz. Her şekilde çok güzel olan içim labne krema peyniri paketiyle ekonomiktir.  Tek ölçülü tariflerde bir paketin tamamı kullanılır. Kahvaltıların vazgeçilmezidir ve oldukça doyurucudur. 

Kahvaltı dışında her öğünde keyifle yenebilir. Bir çok yemekte kullanarak kendi tarifinizi oluşturabilirsiniz. Hijyen koşullarında ve el değmeden üretilmektedir gönül rahatlığıyla alıp tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.