logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Gönen Baldo Pirinç 1 kg
  • resm Hünkar Gönen Baldo Pirinç 1 kg

Hünkar Gönen Baldo Pirinç 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Gönen Baldo Pirinç 1 kg

Hünkar Gönen Baldo Pirinç 1000 Gr

Hünkar Gönen baldo pirinç 1000 Kg özel olarak yetiştirilir ve kısa sürede sofralarda kullanıma hazır hale gelir. Gönen tarlasında yetiştirilen pirinç türü, iri taneli olmasıyla dikkat çeker. Büyük bir titizlikle toplanan ürünler daha sonrasında soyulur ve temizlenir.

Türkiye’de en çok tercih edilen tahıl ürünlerinden bir tanesi pirinç olarak karşımıza çıkar. Baldo pirinç ise bu noktada en kolay pişen ve vitamin içeriği yüksek olan seçeneklerden biridir. Genellikle pilav, dolma, sarma ve tatlı yapımında kullanılır. Son dönemde çorba yaparken de kullanılmaya başlamış durumdadır.

Ambalajı son derece dayanıklı ve sağlam olan Hünkar Gönen baldo pirinç, doyurucu ve aynı zamanda besleyici olması nedeniyle de dikkat çeker. Her zaman serin, kuru ve güneşten uzak yerde muhafaza etmek zarar görmemesi adına faydalı olacaktır.

Ülkemizde yetişen en kaliteli pirin türlerinden bir tanesi olması nedeniyle her zaman popülerliğini korur. Baldo pirinç seçeneğinin kokusu olmadığı gibi pişirilmesi de basittir. Herkesin damak zevkine hitap eder.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.