logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Hekimoğlu Un Süper (1) 2 kg

Hekimoğlu Un Süper (1) 2 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Hekimoğlu Un Süper 12 Kg

Günümüzde pek çok un markası bulunuyor. Bu kadar çok seçenek bulunurken içlerinden seçim yapmak da bir o kadar zor oluyor şüphesiz ki. Kilogramı daha büyük olan ürünler daha çok büyük mutfaklarda tercih ediliyor bildiğimiz üzere. Bu noktada da büyük mutfakların ve evlerin en büyük tercihi ve yardımcısı Hekimoğlu Un Süper 12 Kg oluyor.

Hamur işleri insana enerji vermenin yanı sıra, eşsiz kokuları ile de yalnızca mutfağımızı değil tüm evimizi sarıyor. Hatta hamur işlerinin bu eşsiz kokusu apartmanınızı bile kaplıyor çoğu zaman.

Puf puf kabaran kekler, kıyır kıyır kurabiyeler, el açması börekler ve daha niceleri... Hepsinin altından kaliteli un seçimi sayesinde kalkabileniz elbette mümkün.

Artık hamur işi yapmak gözünüzü korkutmasın, çünkü kaliteli bir un ile en zorunu bile başarmak mümkün. Hele ki fiyatlar hiç gözünüzü korkutmasın çünkü e uygun fiyatlı Hekimoğlu Un Süper 12 Kg en uygun fiyatlarla Bizim Toptan Markette.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.