logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Head&Shoulders Mentol Ferahlığı 2'si1 Arada 400 ml

Head&Shoulders Mentol Ferahlığı 2'si1 Arada 400 ml

3 Adet üzeri 25,9 TL

Adet Fiyatı : 26,90 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 155,42 TL 161,42 TL
Birim Fiyat: 25,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Head&Shoulders Mentol Ferahlığı 2'si1 Arada 400 ml

Head&Shoulders Mentol Ferahlığı 2si 1 Arada

Head&Shoulders Mentol Ferahlığı 2si 1 Arada Şampuan kepeğe karşı etkilidir. Mentollü içeriği ile saç derisini ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Kepeğe karşı etkili olan bu şampuan kepeği gidererek saç derisinin sağlık bir hale gelmesini sağlar.

2’si bir arada şampuan hem saç kremi hem de şampuan özelliğine sahiptir. İçerisinde yer alan saç kremi ile saçları yumuşatır, besler ve kolay taranmasını sağlar. Şampuanın arındırıcı etkisi ile ise saçlarınızı kökten uca temizler ve güçlendirir.

Mentol ferahlığı içeriği ile saç derisini rahatlatır ve serinletici etkisi ile saçları yağlardan ve kirlerden arındırır. Doğal ve sağlıklı görünen saçlar için Head&Shoulders mentol ferahlığı şampuanı tercih edebilirsiniz.

Kepeği yüzde yüze kadar engelleyen bu şampuan ile saçlarınızı kepekten arındırırken besleyici ve güçlendirici etkisi ile saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan bu şampuanı duşta ıslak saçınıza iki kez uygulayabilirsiniz. Saç derinizi temizler, saçlarınıza bakım yapar ve nemlendirir. Gülü görünen kepeksiz ve sağlıklı saçlar için mentol ferahlığı 2 si bir arada şampuanı tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.