logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Head&Shoulders İpeksi Yumuşaklık Şampuan 400 ml

Head&Shoulders İpeksi Yumuşaklık Şampuan 400 mlAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Head&Shoulders İpeksi Yumuşaklık Şampuan 400 ml

Head & Shoulders İpeksi Yumuşaklık

Kepek sorunu yaşayanlar için ideal olabilecek ürünler arasında Head & Shoulders İpeksi Yumuşaklık da bulunuyor. Saç diplerinde oluşan kepek problemini yok etmeye yönelik bir formül ile geliştirilen ürün aynı zamanda saçları nemlendiriyor. Daha canlı ve daha yumuşak saçlara sahip olmak isteyenler için de ideal bir ürün olabilir.

Head & Shoulders İpeksi Yumuşaklık özel formülünde actizinc bulunuyor. Saçların doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olan bu bileşen aynı zamanda kepek oluşumunu önlemeye de yardımcı oluyor.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisinde bu ürünü bulabilirsiniz. Kullandığınız şampuan, saç kremi ya da duş jeli gibi tüm ürünleri internet mağazasından temin edebilir, adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.