logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Haribo Altın Küre 75*12,5 g

Haribo Altın Küre 75*12,5 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Haribo Altın Küre

Haribo Altın Küre çocukların en sevdikleri şekerlemelerden bir tanesi. Üretim safhasının özenli yapısı ve içeriğin muhteşem rayihası ile beraber Haribo sadece çocuklar için değil aynı zamanda yetişkinler için de vazgeçilmez lezzetlerden biri olacaktır!

Altın küre ürününün içeriğinde yer alan minik paketlenmiş altın ayıcıkların her an çantaya atmaya hazır olması tüketim aşamasını kolaylaştırıyor. Muhteşem meyve sulu aromasıyla beraber son senelerin en sevilen ürünlerinden biri olmaya aday!

Meyve suyu rayihasını tadarken aynı zamanda altın ayıcık figürleri ile eğlenceli bir biçimde zaman geçirme fırsatını da elde edebilirsiniz. Çanınız sıkıldığında ya da karnınız acıktığında iştahınızı kabartacak bu muhteşem mix ürünü çantanızdan ayırmamalısınız.

Haribo çocukları mest ederken tadının, lezzetinin eşsiz dokusu ile yetişkinleri de memnun eden bir yapıya sahip. En sıkıcı ortamları dahi muhteşem bir molaya dönüştürecek olan bu ürünü cazip fiyatlar ve göz alıcı bir tasarım ile satın alabilirsiniz. Haribo sizin için lezzetin en sevimli durağı olacak. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.