logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Halk Kakaolu Süt 27'li 200 ml

Halk Kakaolu Süt 27'li 200 ml


Koli Fiyatı (27 Adet) : 35,90 TL
Birim Fiyat: 1,33 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Halk Kakaolu Süt 27'li 200 ml

Halk Kakaolu Süt

Sütü sade olarak tüketmek çocukların hoşlandığı bir durum değildir. Halk, çocukların en sevdiği atıştırmalık olan çikolata ile sütü birleştirerek ailelerin çocuklarına süt içirmesini kolaylaştırmıştır. Halk kakaolu süt olarak satışa hazırlanmıştır.

Halk süt içerisinde yer alan kakao sütü tatlandırmıştır. Bu sayede sütten kakao tadı alan çocuklar süt tüketmeye başlamışlardır. Kakaolu süt ’lik kutulara doldurulur. Daha sonrasında bu kutular marketlerde satışa sunulur. Kakaolu süte ulaşmak oldukça basittir. Bu süte market raflarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

satılan kakaolu süt çocukların en sevdiği içecekler arasında yer alır. paketlenip satışa sunulan bu kakaolu süt ürünü oldukça sevilir ve tüketilir.  Ürün içerisinde yer alan kakao sayesinde çocuklar süt içme alışkanlığı edinir. Bu yüzden ailelerin evlerinde sürekli olarak bulundurduğu içecekler arasında halk kakaolu süt vardır.

Kakaolu süt içmeyi tek seven çocuklar değildir. En az çocuklar kadar büyüklerde kakaolu süt içmeyi sever. Halk kakaolu sütü market raflarında bulabilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.