logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Hacı Şakir Saf Sabun Gül 600 g
  • resm Hacı Şakir Saf Sabun Gül 600 g

Hacı Şakir Saf Sabun Gül 600 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 03.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Saf Sabun Gül

Pek çok sabun çeşidinin doğal çiçek özleri ile zenginleştirilerek son derece fresh bir kokuya sahip olması sağlanabiliyor. Bu sabun çeşitlerinden biri de Hacı Şakir Saf Sabun Gül oluyor. Gül özleri kullanılarak üretilmiş olan sabun gülün muhteşem kokusunu evinize taşıyor.

Hacı Şakir Saf Sabun Gül tüm cilt temizliği için uygun. Cildin temizlenmesi esnasında kurumasını da önleyen sabun bakterilerden ve ölü hücrelerden cildi arındırıyor, hijyenik bir temizlik sunuyor.

Şeffaf ambalajı içerisinde gül kokulu banyo sabunu yer alıyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının banyo sabunları kategorisinden temin edebilirsiniz. Banyo sabunları, güzellik sabunları gibi tüm sabun çeşitleri için Bizim Toptan internet mağazası size yeter.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.