logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Hacı Şakir Güzellik Sabunu Lavanta 4*70 g
  • resm Hacı Şakir Güzellik Sabunu Lavanta 4*70 g

Hacı Şakir Güzellik Sabunu Lavanta 4*70 g

3 Adet üzeri 9,5 TL

Adet Fiyatı : 9,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 228,01 TL 237,60 TL
Birim Fiyat: 9,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Güzellik Sabunu Lavanta

1889 yılından bu yana sabun üretimi yapan ve tüketicilerin güvenini kazanmış olan Hacı Şakir markası her ihtiyaca yönelik ürün çeşitlerine sahip. Tercih edebileceğiniz ürünler arasında Hacı Şakir Güzellik Sabunu Lavanta da bulunuyor. Ürün lavanta kokusundan vazgeçemeyenler için son derece ideal bir seçim olabilir.

Hacı Şakir Güzellik Sabunu Lavanta kalıcı lavanta kokusu ile hem vücut temizliğinde hem de çamaşır temizliğinde kullanılabiliyor. Cildi temizlerken aynı zamanda nemlendiren bir içeriğe sahip.

Ambalaj içerisinde her biri olan sabun bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının banyo sabunları kategorisinden temin edebilirsiniz. Evinizin tüm ihtiyaçları gibi kişisel temizlik ihtiyaçlarınızı da internet mağazasından temin edebilir ve adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.