logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Gülsan Helva Sade 1 kg
  • resm Gülsan Helva Sade 1 kg

Gülsan Helva Sade 1 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Gülsan Helva Sade

Tahin ve şeker kullanılarak üretilen geleneksel lezzetlerden biri olan helva artık tüketime hazır bir şekilde sofranıza geliyor. Gülsan Helva Sade tercih edebileceğiniz ürünlerden biri. Tahin ve şekerin yanı sıra vanilya aroması, limon tuzu, helvacı kökü gibi çeşitli bileşenlerden elde edilen helva lezzetiyle damaklarınızı şenlendirebilir.

Gülsan Helva Sade besleyici bir ürün. Her 100 gr helvada 10 gr protein, 255 mg kalsiyum, 400 mg fosfor ve 2,4 mg E vitamini bulunuyor. Çocuklarınızın da güvenle tüketebileceği bir ürün.

Günlük E vitamini ihtiyacının % 24’ünü karşılar. Bizim Toptan internet mağazasının helva kategorisinde yer alan ürün 1 kilogramdır. Dilediğiniz büyüklükte dilimleyerek servis edebilirsiniz. Özlediğiniz tüm lezzetler internet mağazasında mevcut.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.