logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Gülsan Helva Kakaolu 500 g

Gülsan Helva Kakaolu 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Gülsan Helva Kakaolu

Tahin ve şeker kullanılarak üretilen, günün her saatinde tüketilebilen Gülsan Helva Kakaolu aynı zamanda kakao lezzetini de hissedebileceğiniz bir ürün. Damak tadınıza hitap edebilecek bu ürün besleyici ve doyurucudur.

Gülsan Helva Kakaolu protein, kalsiyum, fosfor ve E vitamini bakımından zengin bir gıdadır. Her 100 gram helvada 10 gr protein, 255 mg kalsiyum, 400 mg fosfor ve 2,4 mg E vitamini bulunuyor. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızın bir bölümünü karşılamanızı sağlıyor.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının helva kategorisi içerisinden ürünü temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünleri sadece tek tıkla internet mağazasından temin edebilir ve kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.