logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Gülsan Helva Antep Fıstıklı 1 kg

Gülsan Helva Antep Fıstıklı 1 kg




250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Gülsan Helva Antep Fıstıklı

Helva almak kolay olsa da sağlıklı ve doğal bir helva almak ne yazık ki sandığınızdan çok daha zor oluyor. O nedenle sağlıklı bir helva almak için Gülsan markasını tercih etmelisiniz. Gülsan helva Antep fıstıklı sayesinde tüm ailenizin zevk ile tüketeceği bir ürün satın almış oluyorsunuz. Üstelik ürünün neredeyse %50’sinde Antep fıstığına denk geliyorsunuz.

Ürünün olması gözünüzü korkutmasın ambalajı sayesinde bayatlama olmadan tüketim sağlayabiliyorsunuz. Ürünün üzerinde son tüketim tarihi de yazıyor. Aynı zamanda TSE amblemini de görebiliyorsunuz. Günün her saatinde tatlı ihtiyacınızı bu ürün ile kolay bir şekilde giderebiliyorsunuz.

Tüketim sağlayabilmek için öncelikle satın alım işlemlerini gerçekleştirmeniz çok önemlidir. Satın alım işlemleri için de dışarı çıkmanıza gerek kalmıyor. Bizim Toptan olarak internet üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey ürünü internetten sipariş etmek olacaktır. 3 gün içerisinde kargoya veriyoruz. 250 TL ve üzerinde bir alışveriş yapıyorsanız o zaman kargo için ödeme yapmanıza da gerek kalmıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.