logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Godiva Sütlü Çikolata Fındıklı İstiridye 83 g

Godiva Sütlü Çikolata Fındıklı İstiridye 83 gAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Godiva Sütlü Çikolata Fındıklı İstiridye 83 g

Godiva Sütlü Çikolata Fındıklı İstiridye

Godiva, 1926dan beri Belçika çikolatası yapımında ustalaşmıştır. Lezzeti zengin, pürüzsüz çikolata formu, duyuları harekete geçirmek ve kendinizi şımartmak için sadece en iyi malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Çikolatacılar tarafından olağanüstü bir tutku ve yetenekle hazırlanmıştır. Türkiyede helal yolla %100 Belçika çikolatasından ve Karadeniz’in eşsiz fındıklarından elde edilmiştir.

Godiva Başyapıtları Sütlü Çikolatalar, dünyanın en değerli çikolatalarındandır, efsanevi istiridye şeklinden esinlenerek özel olarak üretilmiştir. Her gün çikolata yemek için tasarlanmış iç dolgusu ve bütün fındıkları onu mükemmel bir lezzet haline getirir.

Misafirliğe giderken küçük bir ev hediyesi olarak Godiva Sütlü Çikolata Fındıklı İstiridye götürmek herkesi memnun edecektir. Bu aşamadan sonra size kalan mis gibi bir Türk kahvesiyle bu benzersiz lezzetin ve koyu bir muhabbetin tadını çıkartmaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.