logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Glade Mini Jel Peony 70 g

Glade Mini Jel Peony 70 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Glade Mini Jel Peony 70 g


Glade Mini Jel Çiçek ve Meyve Buketi, ideal boyutu ve faydalı içeriğiyle evlerinizde eşsiz kokular sağlıyor. Ortamdaki kötü kokunun hapsedilmesine ve daha güzel kokan çiçeklere ulaşmak için bu tür ürünler rahatlıkla kullanılabilir.
Güzel Kokulu Evler 
Ortak kullanım alanlarında zamanla havasızlık ya da farklı faktörler nedeniyle kötü kokuların oluştuğu yerler hâlini almaktadır. Bu gibi durumlarda çeşitli içeriklere sahip ürün modelleri karşınıza çıkacaktır. Özellikle Glade Mini Jel Çiçek ve Meyve Buketi etkin faydaları ve ergonomik tasarımı sayesinde her ortamda kullanılır. Ortamların kötü konmasını önler ve sürekli olarak doğal kokular sağlar.
Kullanımı oldukça basit olan ürünün ortam içerisine sağladığı hoş kokular, herhangi bir olumsuz etki ortaya çıkarmaz. Oldukça uzun süre kullanılabilir ve sağladığı kokular neticesinde sizleri tıpkı başka bir ortamdaymış gibi hissettirir. Bu koşulda son derece başarılı işlemlerle karşımıza çıkan bu tür yapılar büyük avantaj sağlar. Kullanımı rahat ve etkisi büyük olan ürün, sağladığı meyve ve çiçek konularıyla gününüzü renklendirir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.