logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Gillette Mach 2 li

Gillette Mach 2 li
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Gillette Mach3 Tıraş Bıçağı 2 Li

Gillette Mach3 tıraş bıçağı, 10. tıraştan sonra bile ilk kullanımda verdiği hissi verir. Kaygan jel formülü sayesinde cildinizi kanatmadan ve yıpratmadan tıraş eder. Uzun süreli konfor için 3 Dura Comfort bıçağa sahiptir.

 Üzerinde bulunan yağlama tabakası sayesinde, cildinizi kızarıklığa karşı korumak için formül devreye girer ve bıçak kayganlaşır, gelişmiş bir cilt koruması için size yardımcı olur ve sakallarınızı kesmek ya da düzeltmek için her an hazırdır. Gillette Mach3 Tıraş Bıçağı 2 Li serisi, tüm Mach3 bıçak yedekleri ile uyumludur.

Mükemmel tıraş deneyimi için uzmanlar tarafından geliştirilen dengeli bir ağırlığa sahiptir. Çelikten daha güçlü bıçaklara sahip yapısı ile daha uzun süre keskin kalır. Her bir tıraş bıçağı dolumu 15 konforlu tıraş için tasarlanmıştır.

Normal erkek tıraş bıçaklarına kıyasla, kademeli ve yakın kesim için uygundur. Üzerinde bulunan jel formül, tıraş bıçağınızın ömrü dolduğunda beyaza döner ve yedek bıçağı takmanız gerektiğinin sinyalini verir. Tek bıçak darbesi ile 3 kat daha fazla kılı keser.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.