logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Gilette Tıraş Köpüğü Normal 200 ml

Gilette Tıraş Köpüğü Normal 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Gilette Tıraş Köpüğü Normal

Hayatın olmazsa olmazı, erkeklerin mutlaka yapmaları gereken tıraş işlemi, bazen cildin kesilmesi ve ya tahriş olması gibi durumlara neden olabilir. Doğal olarak her zaman yumuşak, rahat, konforlu bir tıraş işlemi istenir, bunun için fazla bir ipucu aramaya gerek yoktur. Gilette Tıraş Köpüğü, sizin cilt dostunuz olmaya hazır! 

Gilette tıraş köpüğü içerisindeki malzemeler ile tıraş makinesi bıçaklarına karşı tahriş önleyici bir bariyer görevindedir. Cildi yumuşatarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Köpüğü sürdüğünüzde tıraş bıçağının kolay bir şekilde kaydığını görecek ve cildinizin yağ, kir, ölü derilerden arındığını göreceksiniz. Taze bir cilt görünümü herkesin hoşuna gidecektir. Gilette tıraş köpüğü sizi strese sokan tıraş olma duygunuzu değiştirerek, yepyeni bir siz yaratacaktır. 

Tüm dünyanın tercih ettiği Gilette tıraş köpüğünü, rahatlıkla alıp kullanabilir ve cildinize bir iyilik yapabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.