logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Freşa Soda Vişne Aromalı 6'lı 200 ml
  • resm Freşa Soda Vişne Aromalı 6'lı 200 ml

Freşa Soda Vişne Aromalı 6'lı 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Freşa Soda Vişne Aromalı 200 ML (6 Adet)

Freşa Soda Vişne Aromalı 200 ML (6 Adet) sayesinde sıcak yaz günlerinde ferahlamak için bir fırsat yaratabilirsiniz. Sodanızın içine birkaç buz parçası da ekleyerek keyfinizi daha da artırma imkanını elde edin. 

Hem lezzet hem de besleyicilik konusunda harika biri içeriğe sahip olan bu soda ile siz de verimli ve sorunsuz bir içeceğin tadını çıkarın. İçeriğinde yer alan vişne aroması tam manası ile doğal vişnelerden elde edilmiş ve vişne bahçelerinin rayihasını size kadar getirecektir. 

Soda içinde yer alan vitamin ve mineraller ile enerjinizin en düştüğü noktalarda dahi size yardımcı olacaktır. Bu harika lezzet aynı zamanda kaybettiğiniz suyu da yerine koyacaktır. 

Yemeklerde ve davet sofralarında da bu sodaya yer verebilirsiniz. Muhteşem kokusu ve tadı ile misafirlerinizin de gözde malzemelerinden biri olacağının belirtilmesi gerekmektedir. Tadına baktıktan sonra dolabınızdan eksik etmeyeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.