logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Quantum Max Tub 80'li
  • resm Finish Quantum Max Tub 80'li

Finish Quantum Max Tub 80'li

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 119,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 314,95 TL 359,70 TL
Birim Fiyat: 104,98 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Quantum Max Tub 80'li

En iyi temizlik ve gözle görülen parlaklık, Finish Quantum Max Tub 80’li tablet ile sağlanır. Tabletin kendi içerisinde 3 bölmeli teknolojisi bulunmaktadır. Burada ilk olarak bulaşıklarda derinlemesine bir temizlik sağlanmaktadır. Derinlemesine temizlik oldukça zorlu kirlerin arınması için önemlidir.
Kapsülün diğer teknolojisi yağ sökücü güç olmaktadır. Bu bölüm ise donmuş yağların sökülmesi için etki göstermektedir. Donmuş yağlar, içeriğinde ki dokunuşu ile birlikte oldukça etkili bir şekilde temizlenmektedir.
Son olarak mükemmel parlaklık etkisiyle bulaşıklar tamamen ilk günkü gibi tertemiz olmaktadır. Powerball teknolojisi parlaklıkta, istenilen sonucu sağlar.
Beklenilenin ötesinde temizlik ve istenilen parlaklık Finish Quantum Max Tub ile görülmektedir. Yalnızca tek bir yıkama ile gözle görülen bir performans göstermesi, tercih edilmesi için bir sebeptir. İçeriğinde bulunan muhteşem deterjan etkisi ile üstün güç yakalanır. Güçlendirilmiş ve oldukça yenilenmiş formülü, her türlü zorlu kirin temizlenmesinde etkilidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.