logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Quantum Max Tub 22'li

Finish Quantum Max Tub 22'li

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 37,98 TL
Koli Fiyatı (7 Adet) : 265,89 TL
Birim Fiyat: 37,98 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Quantum Max Tub 22'li

Biri bayram bulaşığı mı dedi? Ya o büyük davetler, fırında unutulan kekler ya da yemekler? Devrim niteliğindeki formülü ile Finish Quantum imdadınıza yetişiyor! En zorlu kirlerin bile baş düşmanı olan Finish Quantum, bulaşık makinelerinizin de en yakın dostu olacak.
İster acemi mutfaklara ister kıdemli ev hanımlılarına! Finish Quantum ile lekeler yok olacak, bulaşıklarınız parlayacak, vaktiniz de size kalacak! Yemeklerinizin doya doya tadını çıkarın. Yemeğin dibinin tutmasından korkmayın. Yıkamayı da Finish Quantum’a bırakın!
“Elde yıkamazsam temizlenmez” diyenlere Finish Quantum ile cevap veriyoruz! Eşsiz formülü ile en zorlu kirler ile mücadelenizde bardakların kazansın, tüm yemek takımınız pırıl pırıl parlasın.
Çeyizde dursun demeyin, Finish Quantum Max Tub 22’li ile yemeklerinizi süsleyin. Bulaşıklarınızı parlatırken narin yapısına da hassas davranın Finish Quantum sizi anlıyor ve mutfağınızdaki en büyük yardımcınız oluyor!


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.