logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Powerball Professional 125'li

Finish Powerball Professional 125'li

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 87,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 245,05 TL 263,69 TL
Birim Fiyat: 81,68 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Powerball Professional 125'li


Finish Powerball Professional, bulaşık makinelerinizin çok daha etkin şekilde çalışmasını sağlar. Bu koşulda elle yıkama tamamıyla ortadan kalkacak ve sorunsuz bir biçimde makinelerinin bulaşıkları tertemiz hâle getirecektir.
Finish Powerball Professional Etkisi
Oldukça ideal tasarımlara sahip olan ürün, çalıştırmada makinenize destek olur. Bu aşamada kirlerin ve yemek artıklarının giderilmesini sağlar ve makinenizin içerisinde yağ birikmesini önler. Oldukça uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış olup, son derece kullanışlıdır. Tablet hâlinde bulunması, herhangi bir dağılma ya da dökülme sorunları teşkil etmez. Doğrudan makinenin tablet gözüne bırakılabilir. Bu aşamadan sonra yıkama işlemi başlayacak ve sonuçlar elde edilecektir.
Son derece kullanışlı olan Finish Powerball Professional, her evde bulunması gereken bir üründür. Bulaşık makinelerinin yıkama işlemi sırasında çoğu yemek artığını normal şartlarda gidermesi mümkün değildir. Kullanılacak olan bu tabletlerle birlikte, oldukça parlak ve tertemiz bulaşıklar ortaya çıkacaktır. Ürün kullanım kolaylığı açısından ideal olup, yüksek adetlik olmasıyla birlikte alındıktan sonra uzun bir süre kullanılabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.