logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Klasik Tablet Hepsi 1 Arada 70'li

Finish Klasik Tablet Hepsi 1 Arada 70'li

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 66,89 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 276,81 TL 334,47 TL
Birim Fiyat: 55,36 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Klasik Tablet Hepsi 1 Arada 70'li

Finish Klasik Tablet 70’li

Bulaşık makinelerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilen Finish tabletler aynı zamanda bulaşıklarınızın daha hijyenik koşullarda yıkanabilmesini de sağlar. Etkin bir temizlik elde edebilmenizi sağlayan tablet deterjanlar güçlü formülü sayesinde tüm bulaşıklarınızın kısa sürede temizlenmesini sağlar.

72 tabletlik kutusunda bulaşık deterjanı kategorimizde yer alan Finish Klasik Tablet paketleri uzun süreli ekonomik çözümler elde edebilmenizi sağlar. Bulaşıklarınızı yıkarken daha az vakit harcamak ve etkili sonuçlar elde etmek istiyorsanız Finish Klasik Tablet kullanabilirsiniz.

Bulaşıklarınızı temizlerken aynı zamanda bulaşıklarınızın daha parlak hale gelmesini sağlayan Finish Klasik Tablet siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazamızın bulaşık deterjanı kategorisi üzerinden bizlere ulaştırabilir ve adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.