logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Klasik Jel 1,3 l

Finish Klasik Jel 1,3 l

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 48,99 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 162,62 TL 195,97 TL
Birim Fiyat: 40,65 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Klasik Jel 1,3 l

Finish Klasik Jel 1200 ML

Finish Klasik Jel deterjan 1200 mililitrelik özel kutusunda satışa sunuluyor. Son derece güçlü bir parlaklık elde edebileceğiniz Finish bulaşık deterjanı aynı zamanda makinelerinizin kireçlenmemesi için özel tuz formüle de sahip.

Kısa programlarda tek bir yıkamada etkili sonuçlar elde edebileceğiniz Finish Klasik Jel sayesinde en zorlu yemek artıklarını bile temizleyebilirsiniz. Lekelerin daha kolay bir şekilde çıkmasını istiyorsanız temizlik öncesinde sıcak bir suda bir süre bulaşıklarınızı bekletebilirsiniz.

Bulaşık suyunun hemen kirlenmemesi için ise yemek artıklarını tamamen temizlediğinizden emin olmalısınız. Bulaşık deterjanı kategorimizde sizlere sunduğumuz Finish Klasik Jel bulaşık deterjanlarının siparişlerini Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.