logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Hepsi Bir Arada 80'li

Finish Hepsi Bir Arada 80'li

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 93,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 304,96 TL 375,62 TL
Birim Fiyat: 76,24 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Hepsi Bir Arada 80'li

Finish Hepsi Bir Arada 80’li

Yeni ve güçlenen formülü sayesinde daha da iyi olan Finish Hepsi Bir Arada, harika bir parlaklık getirir. Her türlü zorlu kiri lekeyi temizler. Tek yıkamada dahi kurumuş yemek tabakları karşısında etkili bir performans göstermektedir. Yenilenen formülü sayesinde buğulanmaya karşı, kireç kalıntılarına karşı koruma sağlar. Finish Hepsi Bir Arada sayesinde bardaklarınız ilk günkü görünümünü kaybetmez.

1987 yılından bu yana bulaşıklarınız için teknolojik çözümler üreten Finish, kaliteli ürünleriyle bilinmektedir. Finish Hepsi Bir Arada 80’li Bulaşık Tableti ile sizlere her yıkamada güçlü temizlik imkânı sunuyor. Bulaşık makinesi üreticilerin de önerisi olan Finish Hepsi Bir Arada 80’li tabletlere sizde hemen sahip olabilirsiniz.

İçeriğinde bulunan toz deterjan ile zorlu kirleri yok ederken, jel kısım yağları, üzerinde bulunan Powerball ile de mükemmel parlaklık sağlar. Siz de bu harika ürünü denemek isterseniz zahmetsiz bir şekilde sepetinize ekleyebilir, istediğiniz miktarda ve istediğiniz adrese gönderim için Bizim Toptan alışveriş sitesinden siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişleriniz özen ile paketlenir, kargoya verilir.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.