logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Hepsi Bir Arada 55'li
  • resm Finish Hepsi Bir Arada 55'li

Finish Hepsi Bir Arada 55'li

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 59,99 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 239,96 TL
Birim Fiyat: 59,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Hepsi Bir Arada 55'li

Finish Hepsi Bir Arada 55'li, çoğunluğun severek kullandığı bir üründür. İnatçı bulaşık lekelerini tek seferde çıkartan bu muhteşem tablet, en güçlü kirleri arındırma formülü bulundurur. Sabahtan akşama kadar biriken her bulaşığınız, tek bir tablet sayesinde temizlenir.
İçeriğinde bulunan güçlü formülü yemek kalıntıları, zorlu lekeler ve yağ lekeleri gibi  temizlenmesi zor durumlarda, muhteşem bir performans göstermektedir. Aynı zamanda powerball özelliği ile birlikte de, bulaşıklarınıza gözle görülen bir parlaklık oluşur.
Kurumuş yemek lekeleri çoğu zaman kişilerin en zorlandığı lekelerdir. Ancak Finish Hepsi Bir Arada bulaşık makinesi deterjanı ile birlikte saniyeler içerisinde temizlenir.
Jel ve toz ile birlikte muhteşem bir formül oluşturması, kirlere karşı güçlü bir etki sağlar. Bununla birlikte parlatıcı etkisi yanında muhteşem kokusuyla da, yıkama bittikten sonra hoş bir koku yayılır. Çoğunluğun severek kullandığı ürünü, sizde bulaşık makinanız için tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.