logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Catering Makarna Kuskus 5 kg

Filiz Catering Makarna Kuskus 5 kg


Koli Fiyatı (1 Adet) : 81,45 TL
Birim Fiyat: 81,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Makarna Kuskus 5 kg


  Filiz Catering Kuskus Türk mutfağında önemli bir yere sahip olmayı başardı. Yemeklik veya salatalarda verdiği lezzet sayesinde marketlerden kapış kapış alınır ve kısa sürede afiyetle yenilir. Peki onu bu kadar lezzetli hale getiren şey nedir? Kullanılan doğal malzemelerdir.
Filiz Catering Kuskus Yapılışı
  Günlerde kadınların baş yemeği olarak sayılan çocukların yerken eğlenceli bulduğu Filiz kuskus nesillerdir üretiminde kaliteden ödün vermemektedir. Pek çok marka onu taklit etmeye çalışsa da Filiz Catering Kuskus satışlarda gösteriyor ki her zaman insanların bir numaralı tercihi olmaktadır. 5 kg’lık avantajlı paketi sayesinde uzun süre ailenizle birlikte keyifle tüketebilirsiniz.
Eğer daha önce denemediyseniz bugün bir değişiklik yapın ve uygun fiyatları ile sepetinize filiz kuskus ekleyin. Çiftlik yumurtasından doğal buğday hamurundan elde edilerek yoğurulur ve her aşaması özel makinelerle yapılır. Bu sayede asla el değmediğinden sağlıklı ve temiz bir şekilde üretilir. Pek çok ödül almış Filiz makarnalarını üretirken insan sağlığını göz önünde bulundurmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.