logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ferrero Rocher T3 37,5 g

Ferrero Rocher T3 37,5 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 03.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ferrero Rocher T3 -

Bisküvi, çerez ve çikolata gibi atıştırmalıklar hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Çoğu kişi bu ürünler arasında yer alan çikolataya bayılır. Ferrero Roche çikolataları da çoğu kişinin vazgeçemediği lezzetler arasında yer alır. Çikolatalar 3’lü şekilde satılır. 3’lü olarak satılan bu çikolatanın gramı ’dir.

Çikolatanın tam ortasında büyük bir fındık yer alır. Bu fındığın etrafı yumuşak çikolata ile çevrilmiştir. Sütlü çikolatanın içerisinde bol bol irili ufaklı fındık taneleri bulunur. Çikolata ağızda eriyen bir yapıya sahiptir. Ferro Rocher T3 – r olarak paketlenir ve bu şekilde satışa sunulur.

Şık bir görüntüye sahip olan Ferrero Rocher çikolatası yumuşak ve lezzetlidir. Bu yüzden çikolata severlerin çoğu bu çikolatayı yemekten büyük haz duyar. Tatlıya duyduğunuz ihtiyaç hissini gidermek için bu çikolatayı tercih edebilirsiniz.

Marketlerin en çok satan atıştırmalıkları arasında yer alan bu çikolataya market raflarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ferrero Rocher T3 çikolatası atıştırmalık ve çerezlerin bulunduğu raflar arasında kendisine yer bulmuştur.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.