logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ferrero Raffaello T15 150 g

Ferrero Raffaello T15 150 g


Adet Fiyatı : 71,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 405,00 TL
Birim Fiyat: 67,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ferrero Raffaello T15 150 g

Ferrero Rafaello T15

İçi badem dışı hindistan cevizi kaplamasıyla ağızlarda unutulmaz bir tat bırakır bu şekerleme. Rafaello kendine özgür bir tattır. Her yaşta insanın severek yediği şekerlemedir. Kahve ve çayla yenildiği zaman keyfe keyif katar. Damaklarda ayrı bir tat bırakan ferrero rafaello hakiki badem lezzeti sunar. 

Ferrero Rafaello T15 pastaların ve tatlıların üzerinde kullanıldığı zaman lezzet zenginliği ve sunum güzelliği katar. Enfes badem ve hindistan cevizinin birleşimidir rafaelloyu vazgeçilmez yapan.  

Ferrero Rafaelloyu yemek başlı başına bir keyiftir. Ağzınızın tatlanmasını istiyorsanız ilk akla gelen şekerlemedir. Hafif tadıyla mideyi baymadan tatlıya doyurur insanı. Bir kere tadına bakıldığı zaman ondan vazgeçilmesi çok zordur. 

Hafif lezzet aromasıyla tatlı severlerin kalbini fetheder. Daha önce hiç bu lezzet tadılmadıysa ferrero rafaello ağıza atıldığı andan itibaren eşsiz keyfin tadı çıkarılır. Ağzınızı sulandıran bu tat vazgeçilmezleriniz arasında yerini alır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.