logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm FC Black Enerji İçeceği 500 ml 24'lü

FC Black Enerji İçeceği 500 ml 24'lü


Koli Fiyatı (24 Adet) : 177,60 TL
Birim Fiyat: 7,40 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

FC Black Enerji İçeceği 500 ml 24'lü

Fc Black Enerji İçeceği 500 Ml (24 Adet)

Enerjiye daha fazla ihtiyaç duyduğunuz anlarda tercih edebileceğiniz içecekler arasında Fc Black Enerji İçeceği 500 Ml (24 Adet) de bulunuyor. Kafein kullanılarak hazırlanan içecek kendinizi daha enerjik ve daha dinç hissetmenizi sağlıyor.

Fc Black Enerji İçeceği 500 Ml (24 Adet)i İçeceği dikkatinizin dağınık olduğu zamanlarda da tüketilebilen bir içecektir. Bazı vitaminlere de sahip olan ürün araç kullanmanız gerektiğinde ya da konsantrasyon gücünüzün düşük olduğu durumlarda tercih edilebilir.

Ambalaj içerisinde 500 ml enerji içeceği bulunuyor. Her biri 500 ml olan 24 adetlik koli şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının enerji içecekleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sevdiğiniz tüm lezzetler size bir tık kadar yakın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.