logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Fc Black Enerji İçeceği 24'lü 250 ml

Fc Black Enerji İçeceği 24'lü 250 ml

Sepette %30 İndirim!

Koli Fiyatı (24 Adet) : 56,42 TL 58,58 TL
Birim Fiyat: 2,35 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Fc Black Enerji İçeceği 24'lü 250 ml

Fc Black Enerji İçeceği 250 Ml (24 Adet)

Diğer ülkelerde uzun yıllardır kullanılan ve ülkemizde yakın bir zamanda satışa sunulan Fc Black Enerji İçeceği 250 Ml (24 Adet) benzerlerinden açık ara ayrılan, yeni nesil bir enerji içeceği.

250 mililitrelik teneke kutularda satılan bu enerji içeceği yoğun iş temposunda, yüksek stres altında çalışanlar, yüksek düzeyde enerji gereksinimi duyan gençler ve kendini sürekli olarak yorgun, bitkin hissedenler için ideal bir ürün. İçerik olarak bakıldığında ise B3, B5, B2, B6 vitaminlerini, karamel, koruyucu, sodyum benzoat, su, şeker, kafein, inosito, glukoronolakton içeriyor.

Bizim Toptan internet mağazasının enerji içecekleri kategorisinden temin edebileceğiniz bu ürün 24 adetlik koli şeklinde kullanıma sunuluyor. Bizim Toptan internet mağazasından diğer tüm içecek çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.