logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Falım Sakız Stick Nane 20'li 5'li

Falım Sakız Stick Nane 20'li 5'li
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Falım Sakız Stick Nane

Falım sakız stick nane 5’li ürün sitemizde paketler halinde satışa sunulmaktadır. Nane aroması ile ağzınızda ferahlık hissi veren sakızı yanınızda kolayca taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda çiğneyebilirsiniz. Yoğun nane aroması rahatlık ve ferahlık hissini daha da arttırmaktadır.

Sosyal ortamlarda ya da kötü kokulu yiyecek tüketimlerinin ardından nane aromalı sakız adeta bir kurtarıcı görevini görmektedir. Rahatsız edici kokulardan, ağzınızda hissettiğiniz rahatsızlık hissinden kurtulmak için naneli sakızınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Nane aromasının hissi uzun bir süre ağızda kalmaktadır. Kokular ve kötü his sakızı ağzınıza attıktan kısa bir süre içerisinde yok olmaktadır. Ürün şekerli değildir ve nane hissi yoğun biçimde hissedilebilir.

Naneli sakız ürününü siz de online web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Hızlı ve güvenilir biçimde teslimat gerçekleştirmekteyiz. Siparişinizi toptan verdikten sonra en fazla 2-7 gün içinde kargonuz adresinize teslim ediliyor. Uygun fiyat avantajlarından da faydalanarak kazançlı bir alışveriş yapmanız mümkündür.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.