logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Falım Sakız Stick Işıl Nane 20'li 5'li

Falım Sakız Stick Işıl Nane 20'li 5'li
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Falım Sakız Stick Işıl Nane 5’li

Falım sakız stick ışıl nane ile nefesinizi ferahlatabilir, kötü ağız kokularına karşı önlem alabilirsiniz! Ağız kokusu ağız içi sorunlardan ya da kötü yemeklerden sonra meydana gelebilir. Bu problem çoğu kişiyi sosyal ortamda da rahatsız eder ve kişinin rahat davranmasını önleyebilir.

Naneli sakız keskin nane aroması ile en iyi nefes tazeleyiciler arasında yer alır. Nane aromalar ağız kokusuna karşı oldukça etkilidir. Sakız stick ürünü de naneli formülü ile kötü kokuları giderme özelliğine sahiptir. Yemeklerden sonra ağzınıza atacağınız naneli sakız sayesinde bu problemi büyük oranda giderebilirsiniz.

Sakız çiğnemek kötü koku ve nefesi ferahlatmak dışında birçok kişi için zevklidir. Canınız çektiğinde güzel aromalı ve ferahlatan bir sakızı çiğneyerek hem keyif alabilir hem de rahatlayabilirsiniz.

Naneli sakız ürünü sitemizde 20 adetlik paketler halinde satın alabilirsiniz. Ürünün içinde karbonat bulunur; bu da güzel kokulu bir nefesin yanı sıra diş beyazlatmak için de etkilidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.