logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Falım Sakız Işıl Nane Tekli 100'lü
  • resm Falım Sakız Işıl Nane Tekli 100'lü

Falım Sakız Işıl Nane Tekli 100'lü
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Falım Sakız Işıl Nane lü

Falım sakız piyasasında senelerin tecrübesi ile kaliteli ürünler üretmeye devam ediyor. Siz de Falım sakız kullanarak oldukça kısa bir süre içerisinde dişlerinizin sağlığını pekiştirirken iştahınızı da kontrol altına alabilirsiniz. Falım Sakız kalite ve lezzetin sakız piyasasında ilk akla geldiği firmalar arasında yer alıyor.

Falım Sakız Işıl Nane Tekli lü şekilde satışa sunuluyor, bunu daha kapsamlı şekilde satın almak isteyen kişiler için toptan satış da mevcuttur. Falım Sakız satın alırken dahi bütçenizin rahatlamasını sağlayacak olan Bizim Toptan sizin için en donanımlı seçeneklerden biri olacaktır. Diğer satış siteleri ile kıyaslandığı zaman fiyatların ne derece uygun olduğu oldukça net şekilde fark ediliyor.

Sakız piyasasında yer alan tüm seçeneklerden en donanımlı şekilde istifade edebilmek için tek  bir tık ile Bizim Toptan firmasını kullanıma alabilirsiniz. Sepetinizi tamamladıktan sonra ödeme ile alakalı bir aksaklık yaşanmadan sorunsuz şekilde alışveriş Bizim Toptan garantisi ile tamamlanacaktır. Siz de Falım sakızı dahi bütçenize uygun satın almak için Bizim Toptan’ı tercih etmelisiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.