logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Fairy Hepsi Bir Arada Tablet 115'li
  • resm Fairy Hepsi Bir Arada Tablet 115'li

Fairy Hepsi Bir Arada Tablet 115'li


Adet Fiyatı : 109,89 TL
Koli Fiyatı (2 Adet) : 219,79 TL
Birim Fiyat: 109,89 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Fairy Hepsi Bir Arada Tablet 115'li

Fairy Hepsi Bir Arada Tablet 115 li 2 Adet

Bulaşık makinenizin çalışma randımanından memnun değilseniz öncelikli olarak kullandığınız deterjanın yeterli kalitede olup olmadığını kontrol edin. Fairy bu konuda muhteşem temizlikte bir sonuç elde edebilmeniz için yeni bir formül geliştirdi. Ekstra parlatıcı ya da tuz kullanmanıza gerek kalmadan tüm ürünler tek bir tablette toplandı.

Ürünlerin kullanımı sırasında bardaklarınızda ya da hassas cam eşyalarınızda asla buğu ya da çizikler meydana gelmeyecek. Fairy bütün sağlık denetimlerinden geçirildikten sonra kullanıcılara sunuluyor. Satın alımı tam da bu nedenle gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Bizim Toptan en kaliteli ürünlere en kısa sürede erişim sağlamanız için gerekli olan tüm girişimlerde bulunuyor!

Fairy Hepsi Bir Arada Tablet 115 li şekilde kullanıcılara sunuluyor. Bu ürün sayesinde bulaşık makinenizin performansında büyük bir artış meydana geleceği de garanti ediliyor. Tek bir tık ile Bizim Toptan üzerinden satın alımınızı yapabilirsiniz. Satın aldığınız tüm ürünler ücretsiz kargo seçeneği ile evinize kadar sorunsuz bir biçimde gönderilecektir. Bu sürede ürünlere zarar gelmemesi de temin edilir!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.