logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Fairy Bulaşik Deterjani Limon 1,35 l

Fairy Bulaşik Deterjani Limon 1,35 l


Adet Fiyatı : 14,99 TL
Koli Fiyatı (9 Adet) : 134,87 TL
Birim Fiyat: 14,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Fairy Bulaşik Deterjani Limon 1,35 l

Fairy Bulaşık Deterjanı Limon 1440 Ml

Beklemiş ve kurumuş bulaşıkları dahi suda bekletme etkisi sayesinde kolaylıkla çıkarabilen Fairy Bulaşık Deterjanı Limon muhteşem bir limon kokusuna sahip. Ferah kokusu sayesinde bulaşık yıkamak daha keyifli hale gelebilir. Ürün yağı anında çözerek bulaşıkların daha kısa sürede yıkanmasını sağlayabiliyor.

Fairy Bulaşık Deterjanı Limon komple hijyen sağlayan bir ürün. Az miktarda kullanılsa dahi ideal oranda köpük sunan ve köpük sayesinde kirlerin mutfak malzemelerinden hemen ayrılmasını sağlayan ürün dermatolojik testlerden de geçirilmiş durumda.

Pet ambalaj içerisinde 1440 ml bulaşık deterjanı bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinden temin edebilirsiniz. Kullandığınız temizlik malzemeleri ve deterjan çeşitlerinin tamamı Bizim Toptan internet mağazasında. Tüm istediğiniz ürünler bir tıkla kapınıza gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.