logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Fairy Bulaşık Deterjanı Elma 1,35 l

Fairy Bulaşık Deterjanı Elma 1,35 l


Adet Fiyatı : 14,99 TL
Koli Fiyatı (9 Adet) : 134,87 TL
Birim Fiyat: 14,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Fairy Bulaşık Deterjanı Elma 1,35 l

Fairy Bulaşık Deterjanı Elma 1440 Ml

Bulaşıkları yıkarken muhteşem bir elma kokusu ile ferahlamak isterseniz Fairy Bulaşık Deterjanı Elma tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunuyor. Ferah elma kokusunun yanı sıra yağları anında çözen güçlü formülü de bu ürünün dikkat çekmesini sağlayabiliyor.

Fairy Bulaşık Deterjanı Elma beklemiş ve kurumuş yemek artıkları ya da yağ lekeleri üzerinde dahi etkili. Anında köpüren ve bol miktarda köpük sunan ürünü suya az miktarda eklemeniz dahi yeterli olabiliyor.

Kapağı açılıp kapanabilen pet ambalaj içerisinde 1440 ml bulaşık deterjanı bulunuyor. Tercihinizi bu üründen yana kullanmak isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Alışverişe zaman ayırmanıza gerek yok. Bizim Toptan internet mağazasından seçin, kapınıza kadar gelsin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.